Klienci

 • DECKMA

  Firma DECKMA GmbH została założona w 1974 roku w Rosengarten w Niemczech. Dziś z oddziałami w Rostoku i Bremerhaven zaopatruje przemysł stoczniowy w oświetlenie, komponenty automatyki oraz systemy przeciwpożarowe i wykrywania dymu. Deckma zajmuje się handlem w tej dziedzinie od trzydziestu lat.

  Czytaj więcej

 • TRAFOTEK

  Trafotek posiada kompleksową ofertę rozwiązań w zakresie filtrów, reaktorów i transformatorów dla wielu gałęzi przemysłu. Wszystkie produkty można elastycznie zaprojektować i wyprodukować zgodnie z Państwa wymaganiami. Dbamy o to, aby wytwarzać i dostarczać produkty, które są dostosowane do Twoich potrzeb.

  Czytaj więcej

 • HELKAMA

  Helkama produkuje kable od ponad pięćdziesięciu lat. Eksport stanowi istotną część działalności Helkamy. Kable HELKAMA eksportuje się każdego roku do ponad 60 krajów na całym świecie.

  Czytaj więcej

 • GLAMOX AQUA SIGNAL GMO

  Wiedza grupy GMO do której należą m.in. GLAMOX i Aqua Signal jest wynikiem 150 lat doświadczenia w dziedzinie oświetlenia morskiego. Przez lata Aqua Signal rozwijała wiedzę specjalistyczną w dziedzinie oświetlenia nawigacyjnego.

  Czytaj więcej

 • NOACK

  Firma Noack pochodząca z Norwegii swoją historią sięga roku 1927. Działalność rozpoczęła od produkcji osprzętu oświetleniowego dla rynku morskiego. Dzięki wysokiej jakości produktów, uczciwości i solidności w relacjach biznesowych szybko stała się dobrze rozpoznawalną marką, zyskując statut cenionego producenta wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. Obecnie marka Noack nadal utrzymuje wysokie standardy jakościowe przyjęte dziesiątki lat temu, pamiętając, że to one stały się kluczem do sukcesu firmy.

  Czytaj więcej