Klienci

 • DECKMA

  Firma DECKMA GmbH została założona w 1974 roku w Rosengarten w Niemczech. Dziś firma Deckma z oddziałami w Rostoku i Bremerhaven zaopatruje przemysł stoczniowy w oświetlenie, komponenty automatyki oraz systemy przeciwpożarowe i wykrywania dymu. Deckma zajmuje się handlem w tej dziedzinie od trzydziestu lat.

  Czytaj więcej

 • TRAFOTEK

  Trafotek posiada kompleksową ofertę rozwiązań w zakresie filtrów, reaktorów i transformatorów dla wielu gałęzi przemysłu. Wszystkie produkty można elastycznie zaprojektować i wyprodukować zgodnie z Państwa wymaganiami. Dbamy o to, aby wytwarzać i dostarczać produkty, które są dostosowane do Twoich potrzeb.

  Czytaj więcej

 • HELKAMA

  Helkama produkuje kable od ponad pięćdziesięciu lat. Eksport stanowi istotną część działalności Helkamy. Kable HELKAMA eksportuje się każdego roku do ponad 60 krajów na całym świecie.

  Czytaj więcej

 • GLAMOX AQUA SIGNAL GMO

  Wiedza grupy GMO do której należą m.in. GLAMOX i Aqua Signal jest wynikiem 150 lat doświadczenia w dziedzinie oświetlenia morskiego. Przez lata Aqua Signal rozwijała wiedzę specjalistyczną w dziedzinie oświetlenia nawigacyjnego.

  Czytaj więcej