O nas

O MariTeam Polska

MariTeam Polska współpracuje z wiodącymi na świecie producentami wyposażenia okrętowego, którzy koncentrują się na produktach wysokiej jakości i dostarczają klientom profesjonalne rozwiązania.

MariTeam Polska dostarcza kompletną gamę sprzętu oświetleniowego, przeciwwybuchowego, kabli pokładowych, transformatorów, systemów wykrywania ognia i antykorozyjnych dla wszystkich stoczni w Polsce.

MariTeam Polska dostarcza również do stoczni w krajach bałtyckich, na Ukrainie, w Rosji i Skandynawii rozwiązania antykorozyjne, takie jak ICCP (ochrona katodowa), MGPS (systemy antyporostowe), generatory jonów Fe i urządzenia uziemiające.


Cele i wartości

Wizja:

MariTeam Polska jest renomowanym i poszukiwanym dostawcą dla przemysłu morskiego, stoczniowego, petrochemicznego i onshore.

Wartości:

 • Wszystko, co robimy, opiera się na zaufaniu, szacunku i uczciwości.
 • Działamy w oparcie o rzetelność, skuteczność i dobre praktyki zarządzania.
 • Jesteśmy znani z tego, że dbamy o naszych klientów, dostawców i personel.

Koncepcja działalności:

Dostarczanie wysokiej jakości usług i towarów w odpowiedniej ilości, we właściwym czasie i na uzgodnionych warunkach – zapobiegając niezgodnościom i reklamacjom w celu ochrony dobrego imienia i reputacji klienta.

Cel:

MariTeam Polska jest najbardziej profesjonalnym dostawcą oferowanego sprzętu i usług.


Nagrody i certyfikaty

 • Skrzydła Biznesu 2012

  MariTeam Polska otrzymał w 2012 roku nagrodę "Skrzydła Biznesu 2012" przyznawaną przez dziennik "Dziennik Gazeta Prawna" we współpracy z Bisnode D & B Poland.

  Read more Document

 • Skrzydła Biznesu 2013

  MariTeam Polska otrzymał w 2013 roku nagrodę "Skrzydła Biznesu 2013" przyznawaną przez dziennik "Dziennik Gazeta Prawna" we współpracy z Bisnode D & B Poland.

  Read more Document

 • 500 Menedżerów 2013

  MariTeam Polska poprzez uhonorowanie Prezesa Zarządu otrzymało w 2013 roku dwie pierwsze nagrody w związku z rankingiem "Pulsu Biznesu" - 500 najbardziej przedsiębiorczych i aktywnych polskich firm, które dzięki intuicji i profesjonalizmowi odniosły sukces.

  Read more Document

Certyfikaty wiarygodności biznesowej